beauty-channel.tv
Güzellik adanmış online televizyon kanalı


Beauty Channel.tv : Eğer geçit törenleri, reklam ve dünyanın en büyük kuaför videoları görüntüleyebilirsiniz güzellik kanalı online. En son haberleri öğrenecek ve defileve etkinliklerde kulislerde canlı olarak yaşayacaksınız. Haberdar olun! Tüm olarak algılanan ve saç dünyasında üzerine hareket güzellik hakkında bilmek istiyorum, yararlı ipuçları ve güzellik TV kanalı ile görülebilir. Moda trendleri saç, ne güzel görünüyor, ve güzellik gibi en son güzellik tedavileri sayesinde elde edilir. Ne güzel düşünün kanalda göstermek için büyük kuaförler kullanın? Felsefede estetik güzellik bilimidir. Bu kanalda sizin refah ve saç için birçok yararlı ipuçları tv bulacaksınız: güzellik bakımları aslında çok daha rahat yaşamak ve başkaları ve kendileri ile daha iyi hissetmek için önemlidir, hem de hafifletmek veya bizim kalitesini etkileyen rahatsızlıkları ortadan kaldırmak için Hayat. Bu kanallarda çeşitli makale ve konular bulacaksınız: kuaförlük, güzellik, plastik cerrahi ve estetik tıp dünyasından haberler, yüz, vücut ve saç için en iyi tedaviler, mücadele için doğal ilaçlar ne olduğunu gösterecektir haber ve analiz selülit, kellik ve daha tedavisi için çözümler. Bu kanalda birlikte yüz ve vücut ve saç için güzellik tedavileri hakkında çok ilginç haberler göreceksiniz ama sadece. Biz aşırı yağ veya kırışıklıklar tarafından kurtulmak için en iyi önlemler in ne olduğunu ve aynı zamanda bize stres üstesinden gelmek için yardımcı masaj bulacaksınız. Bu tür bir tedavi sırasında ortaya çıkabilecek bazı sorunları önlemek için kuaförler tarafından yararlı bilgilerle dolu böyle bir bölüm bulacaksınız: makale ve saç güzelliği ve refahı dikkat çekmek isteyenler için anlayışlar.

Gossip & News
20 Jan 20
l oreal majirel 2020

L'Oreal Professionnel per il 2020 cambia tutto di MAJIREL tranne la sua iconica formula

majirel

MAJIREL: il nuovo PACK che rispetta l'ambiente

Il rinnovo del PACK è stato studiato per migliorare i livelli di eco sostenibilità: le scatole di cartone e i tubi di alluminio sono RICICLABILI, mentre il tappo del tubo è realizzato in plastica riciclata al 100%.

L oreal

MAJIREL è un prodotto che assicura:

- PROTEZIONE DEL CAPELLO grazie al potere della ceramide INCELL® e degli attivi dello IONENE G®

- POTERE COLORANTE grazie al TRUE-TO-TONE-COLOR®

20 Jan 20
Ross Charles International Hairstylist

The Royal Soul collection was formed from an interpretation of classic, sophisticated looks that had an innovative and contemporary edge. The collection embodies high end hair that can be altered and moulded to maintain that creative flair and expression of personality. The looks are regal and capture the essence of modern princes from around the globe. Influenced by diverse global cultures, the collection represents divergent styles.

Ph: Ross Charles
Stylist: Ross Charles

hair-collections

20 Jan 20
Sam Bell International Hairstylist

Find put the latest hair collection, called “Timeless ”, made by “ Sam Bell HAIR AT 58” international hairstylist from AO.

Ph: Tony Le Britton
Make-up: Roseanna Velin
Stylist: Joey Bevan

hair-collections

20 Jan 20
Xaro Ferri Sanchís Interrnational Hairstylist

This collection was inspired by the intense colours of seawater, where greenish and mauve blue colours are predominant

Ph: Julian Gabaldon
Make-up: Karla Rillo
Stylist: Xaro Ferri Estilistas

hair-collections

20 Jan 20
Rainbow Room International Art Team

Find put the latest hair collection, called “Ruby”, made by “Rainbow Room International Art Team” international hairstylist from UK.

Ph: Chris Bulezuik
Make-up: Claire Evans
Stylist: Clare Frith

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Beauty Channel.tv, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Beauty Channel.tv, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Beauty Channel.tv, kuaför dergileri, yeni kuaförler, en son kuaförhaberleri, estetik dergisi, stüdyo, griffe, trend, kraliçe, sen, Beauty Channel.tv, cabeleireros, prince, saç stilleri, toni&guy, ah alternatif, remixler, lh la horquilla, vidaaesthetics, tocado, Beauty Channel.tv, hombre, tophairstylist, beautybazar tarafından haberler, haberler, ihf, saç hayalleri, lnenail, styling, salon, Beauty Channel.tv, saç, saç dünyası, bqmagazine, bqtrends, kozmetik rusya, saç!s, modern, intercoiffure, beautybazar, Beauty Channel.tv, küp akıllı, küp 3 moda sadece, küp fotoğraf moda saç, saç, saç, Saç gazeteleri, moda trendleri, en iyi kuaförler, haber programı kuaförleri, Beauty Channel.tv, periyodik kuaförler, saç haberleri, kuaför adres listeleri, kuaför dergileri, dergi saç modelleri, dergi saç modelleri, dergi fotoğraf saç kesimi, iş arama kuaförler, saç kesim, Beauty Channel.tv, kuaför çıkışları, dedikodu dedikodu dergisi, moda trendleri dergisi, saç dergisi, kitap kitapları, moda dergisi, moda dergileri, kuaförler, estetik, Beauty Channel.tv, güzellik, resmi site, yenilik & saç

X

privacy
["21:42:20","Questo debug si vede solo navigando dall IP 78.134.74.14 (ufficio)","str sql: SELECT * FROM DOMINI WHERE NOME = 'Beauty-channel.tv' limit 0,1","categoriaImpostataDa: record da DB","Categoria - magazine - impostata da: record da DB","linkEntraImpostatoDa: record DB","File da includere: \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/tr.php","Valori di default impostate da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/tr.php","Valori impostati da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/urls\/beauty-channel.tv\/tr.php","stringa sql di selezione: SELECT NOME FROM `DOMINI` GROUP by NOME ORDER BY NOME","Categoria - magazine - impostata da: record da DB"]