beauty-channel.tv
Tiešsaistes televīzijas kanāls, kas veltīts skaistumam


Beauty Channel.tv : Skaistums kanāls tiešsaistē, kur var apskatīt gājes, reklāmas un video no lielākajiem hairstylists pasaulē. Jūs uzzināsiet jaunākās ziņas un dzīvot Backstage pie modes skatēs un pasākumos. Informēts! Viss, ko jūs vēlaties uzzināt par skaistumu, kā uztver un darbojās uz pasaules matu, noderīgus padomus un redzams caur TV kanāls skaistumu. Modes tendences mati, kas izskatās jauki, un, piemēram, skaistums tiek panākts, pateicoties jaunākajām skaistumkopšanas procedūrām. Kas izmanto lielu frizieri, lai pierādītu, uz kanālu, ko viņi uzskata par skaistu? Filozofijā estētika ir skaistuma zinātne. Šajā kanālā jūs atradīsiet daudz noderīgu padomi TV jūsu labklājību un jūsu matiem: skaistumkopšanas procedūras patiesībā ir ļoti svarīgi dzīvot brīvākas un justies labāk ar citiem un ar sevi, kā arī, lai mazinātu vai likvidētu traucējumus, kas ietekmē mūsu kvalitāti Dzīvi. Šajos kanālos jūs atradīsiet dažādus rakstus un tēmas: ziņas no pasaules frizieru, skaistuma, plastiskās ķirurģijas un estētiskās medicīnas, jaunumi un analīze, kas parādīs, kas ir labākais ārstēšanas sejas, ķermeņa un matu, dabas aizsardzības līdzekļiem, lai cīnītos pret Celulīts, risinājumus izārstēt baldness un vairāk. Šajā kanālā mēs redzēsim kopā tik daudz interesantu ziņu par skaistumkopšanas procedūrām sejai un ķermenim un matiem, bet ne tikai. Mēs uzzinātu, kādi ir labākie pasākumi, lai atbrīvotos no liekajiem taukiem vai grumbu, bet arī masāžas, kas palīdz mums pārvarēt stresu. Jūs atradīsiet šādu sadaļu pilns ar noderīgu informāciju, ko frizieri arī, lai izvairītos no dažām problēmām, kas var rasties šāda veida ārstēšana: rakstus un atziņas par visiem tiem, kas vēlas rūpēties par savu matu skaistumu un labklājību.

Gossip & News
20 Jan 20
l oreal majirel 2020

L'Oreal Professionnel per il 2020 cambia tutto di MAJIREL tranne la sua iconica formula

majirel

MAJIREL: il nuovo PACK che rispetta l'ambiente

Il rinnovo del PACK è stato studiato per migliorare i livelli di eco sostenibilità: le scatole di cartone e i tubi di alluminio sono RICICLABILI, mentre il tappo del tubo è realizzato in plastica riciclata al 100%.

L oreal

MAJIREL è un prodotto che assicura:

- PROTEZIONE DEL CAPELLO grazie al potere della ceramide INCELL® e degli attivi dello IONENE G®

- POTERE COLORANTE grazie al TRUE-TO-TONE-COLOR®

20 Jan 20
Ross Charles International Hairstylist

The Royal Soul collection was formed from an interpretation of classic, sophisticated looks that had an innovative and contemporary edge. The collection embodies high end hair that can be altered and moulded to maintain that creative flair and expression of personality. The looks are regal and capture the essence of modern princes from around the globe. Influenced by diverse global cultures, the collection represents divergent styles.

Ph: Ross Charles
Stylist: Ross Charles

hair-collections

20 Jan 20
Sam Bell International Hairstylist

Find put the latest hair collection, called “Timeless ”, made by “ Sam Bell HAIR AT 58” international hairstylist from AO.

Ph: Tony Le Britton
Make-up: Roseanna Velin
Stylist: Joey Bevan

hair-collections

20 Jan 20
Xaro Ferri Sanchís Interrnational Hairstylist

This collection was inspired by the intense colours of seawater, where greenish and mauve blue colours are predominant

Ph: Julian Gabaldon
Make-up: Karla Rillo
Stylist: Xaro Ferri Estilistas

hair-collections

20 Jan 20
Rainbow Room International Art Team

Find put the latest hair collection, called “Ruby”, made by “Rainbow Room International Art Team” international hairstylist from UK.

Ph: Chris Bulezuik
Make-up: Claire Evans
Stylist: Clare Frith

hair-collections

Encyclopedic hair website


Frizieri rūpēties par veselību matiem skaistumkopšanas un estētiskās salonos, ar stila frizūras modes-matu fotogrāfijas un pārdošanu matu kopšanas līdzekļi.

Saistītās tēmas

Frizieri ' leksikons

Beauty Channel.tv, frizieri, mati, veselība, skaistumkopšanas salons, matu modes fotogrāfijas, frizūras, estētika, pārdošana, baldness Care, Beauty Channel.tv, matu kritums, krāsošana, sunstrokes, balayages, meches, shatush, deja-vu, Beauty Channel.tv, frizieru žurnāli, jauni frizieri, Jaunākās hairdressernews, estētiskais žurnāls, studija, Griffe, Trend, Queen, you, Beauty Channel.tv, cabeleireros, Prince, matu stiliem, toni & Guy, ah alternatīva, Remixes, lh La horquilla, vidaaesthetics, tocado, Beauty Channel.tv, hombre, tophairstylist, ziņas ar beautybazar, jaunumi, ihf, matu sapņi, lnenail, stils, salons, Beauty Channel.tv, matu, hairworld, bqmagazine, bqtrends, kosmētika Krievija, matu! s, Modern, intercoiffure, beautybazar, Beauty Channel.tv, Cube smart, Cube 3 Fashion tikai, Cube foto modes matu, matu, matu, Matu laikraksti, modes tendences, labākais frizieri, jaunumi parādīt frizieri, Beauty Channel.tv, periodiski frizieri, matu jaunumi, frizieris adrešu saraksti, frizieris žurnāli, Journal frizūras, žurnālu frizūras, žurnālu foto diskontu, darba meklēšana frizieri, matu izcirtņi, Beauty Channel.tv, frizieru noieta, Tenkas tenkas Magazine, modes tendences Magazine, matu Magazine, grāmatu grāmatas, modes žurnāls, modes žurnāli, frizieri, estētika, Beauty Channel.tv, skaistums, oficiālā mājas lapa, jaunums à, matu

X

privacy
["21:53:24","Questo debug si vede solo navigando dall IP 78.134.74.14 (ufficio)","str sql: SELECT * FROM DOMINI WHERE NOME = 'Beauty-channel.tv' limit 0,1","categoriaImpostataDa: record da DB","Categoria - magazine - impostata da: record da DB","linkEntraImpostatoDa: record DB","File da includere: \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/lv.php","Valori di default impostate da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/lv.php","Valori impostati da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/urls\/beauty-channel.tv\/lv.php","stringa sql di selezione: SELECT NOME FROM `DOMINI` GROUP by NOME ORDER BY NOME","Categoria - magazine - impostata da: record da DB"]