beauty-channel.tv
On-line televizní kanál věnovaný kráse


Beauty Channel.tv : Kanál krásy on-line, kde si můžete prohlédnout průvody, reklamy a videozáznamy největších kadeřenců na světě. Dozvíte se o nejnovějších novinkách a zákulisí na módní přehlídce a akcích. Zůstaňte informováni! Vše, co chcete vědět o kráse, jak vnímáte a jak se chovají ve světě vlasů, užitečných tipů a viditelných prostřednictvím televizního kanálu krásy. Módní trendy ve vlasech, co vypadají hezky, a jako krása se dosahuje díky nejnovějším kosmetický léčbě. Co používá velké kadeřnictví k demonstraci na tom, co považují za krásné? Ve filosofii je estetika vědou krásy. V tomto kanálu najdete mnoho užitečných tipů pro vaše blaho a pro vaše vlasy: léčba krásy je ve skutečnosti velmi důležitá pro život a lepší pocit s ostatními i se sebou samotnými, stejně jako pro zmírnění či eliminaci poruch ovlivňujících naši kvalitu Život. V těchto kanálech najdete řadu článků a témat: novinky ze světa kadeřnictví, krásy, plastického zákroku a estetického lékařství, zpravodajství a analýzy, které vám ukáží, jaké jsou nejlepší způsoby léčby obličeje, těla a vlasů, přírodní opravné prostředky k boji proti Celulitida, roztoky na vyléčení plešatosti a další. V tomto kanálu budeme spolu tolik zajímavých zpráv o léčbě krásy pro obličej, tělo a vlasy, ale ne jen. Zjistíme, jaká jsou nejlepší opatření k odstranění nadměrného tuku nebo vrátin, ale také masáže, které nám pomáhají překonat stres. Takový úsek je plný užitečných informací od kadeřnic, aby se předešlo problémům, které se mohou vyskytnout během tohoto druhu léčby: články a postřehy pro všechny, kteří se chtějí postarat o jejich krásu a blahobyt.

Gossip & News
20 Jan 20
l oreal majirel 2020

L'Oreal Professionnel per il 2020 cambia tutto di MAJIREL tranne la sua iconica formula

majirel

MAJIREL: il nuovo PACK che rispetta l'ambiente

Il rinnovo del PACK è stato studiato per migliorare i livelli di eco sostenibilità: le scatole di cartone e i tubi di alluminio sono RICICLABILI, mentre il tappo del tubo è realizzato in plastica riciclata al 100%.

L oreal

MAJIREL è un prodotto che assicura:

- PROTEZIONE DEL CAPELLO grazie al potere della ceramide INCELL® e degli attivi dello IONENE G®

- POTERE COLORANTE grazie al TRUE-TO-TONE-COLOR®

20 Jan 20
Ross Charles International Hairstylist

The Royal Soul collection was formed from an interpretation of classic, sophisticated looks that had an innovative and contemporary edge. The collection embodies high end hair that can be altered and moulded to maintain that creative flair and expression of personality. The looks are regal and capture the essence of modern princes from around the globe. Influenced by diverse global cultures, the collection represents divergent styles.

Ph: Ross Charles
Stylist: Ross Charles

hair-collections

20 Jan 20
Sam Bell International Hairstylist

Find put the latest hair collection, called “Timeless ”, made by “ Sam Bell HAIR AT 58” international hairstylist from AO.

Ph: Tony Le Britton
Make-up: Roseanna Velin
Stylist: Joey Bevan

hair-collections

20 Jan 20
Xaro Ferri Sanchís Interrnational Hairstylist

This collection was inspired by the intense colours of seawater, where greenish and mauve blue colours are predominant

Ph: Julian Gabaldon
Make-up: Karla Rillo
Stylist: Xaro Ferri Estilistas

hair-collections

20 Jan 20
Rainbow Room International Art Team

Find put the latest hair collection, called “Ruby”, made by “Rainbow Room International Art Team” international hairstylist from UK.

Ph: Chris Bulezuik
Make-up: Claire Evans
Stylist: Clare Frith

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kadeřníci se starají o zdraví vlasů v krásné a estetické salony, mají kadeřnictví stylu pro fotografie z módy a prodej vlasových přípravků.

Příbuzná témata

Lexikon kadeřnictví

Beauty Channel.tv, kadeřnictví, vlasy, zdraví, salony krásy, kadeřnictví, vlasové styly, estetika, prodej, péče o balóny, Beauty Channel.tv, pád vlasů, barvení, sluneční tahy, pleskání, mše, šrafování, déja-vu, Beauty Channel.tv, časopisy pro kadeřnictví, nové Kadeřnické, poslední účesy, estetický časopis, Studio, Griffe, trend, královna, ty, Beauty Channel.tv, cabeleireros, Prince, vlasové styly, Toni & Guy, Ah alternativa, remixy, LH La horquilla, vidaaesthetika, tocado, Beauty Channel.tv, hombre, topkadeřnictví, novinky od beautybazaru, novinky, IHF, sny o vlasech, lnenail, stylování, kadeřnictví, Beauty Channel.tv, účes, kadeřnictví, bqmagazín, bqtrendy, kosmetika, vlasy! s, moderní, intercoiffure, beautybazar, Beauty Channel.tv, kostka chytrá, kostka 3 pouze móda, fotografie z krychle, vlasy, vlasy, vlasy, Noviny na vlasy, módní trendy, nejlepší kadeřnictví, Beauty Channel.tv, novinky show kadeřníků, periodické kadeřnictví, zprávy o vlasech, kadeřnice, seznamy adres, kadeřníky, účesy deníků, účesy časopisů, fotografy v časopisech, Beauty Channel.tv, pátrací kadeřníci, ostříhy vlasů, kadeřnictví, časopis drbů, magazín módních trendů, magazín vlasů, knižní knihy, módní časopis, módní časopisy, Beauty Channel.tv, kadeřnictví, estetika, krása, oficiální stránka, novinka à, vlasy

X

privacy
["21:43:30","Questo debug si vede solo navigando dall IP 78.134.74.14 (ufficio)","str sql: SELECT * FROM DOMINI WHERE NOME = 'Beauty-channel.tv' limit 0,1","categoriaImpostataDa: record da DB","Categoria - magazine - impostata da: record da DB","linkEntraImpostatoDa: record DB","File da includere: \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/cs.php","Valori di default impostate da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/cs.php","Valori impostati da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/urls\/beauty-channel.tv\/cs.php","stringa sql di selezione: SELECT NOME FROM `DOMINI` GROUP by NOME ORDER BY NOME","Categoria - magazine - impostata da: record da DB"]