beauty-channel.tv
Güzellik adanmış online televizyon kanalı


Beauty Channel.tv : Eğer geçit törenleri, reklam ve dünyanın en büyük kuaför videoları görüntüleyebilirsiniz güzellik kanalı online. En son haberleri öğrenecek ve defileve etkinliklerde kulislerde canlı olarak yaşayacaksınız. Haberdar olun! Tüm olarak algılanan ve saç dünyasında üzerine hareket güzellik hakkında bilmek istiyorum, yararlı ipuçları ve güzellik TV kanalı ile görülebilir. Moda trendleri saç, ne güzel görünüyor, ve güzellik gibi en son güzellik tedavileri sayesinde elde edilir. Ne güzel düşünün kanalda göstermek için büyük kuaförler kullanın? Felsefede estetik güzellik bilimidir. Bu kanalda sizin refah ve saç için birçok yararlı ipuçları tv bulacaksınız: güzellik bakımları aslında çok daha rahat yaşamak ve başkaları ve kendileri ile daha iyi hissetmek için önemlidir, hem de hafifletmek veya bizim kalitesini etkileyen rahatsızlıkları ortadan kaldırmak için Hayat. Bu kanallarda çeşitli makale ve konular bulacaksınız: kuaförlük, güzellik, plastik cerrahi ve estetik tıp dünyasından haberler, yüz, vücut ve saç için en iyi tedaviler, mücadele için doğal ilaçlar ne olduğunu gösterecektir haber ve analiz selülit, kellik ve daha tedavisi için çözümler. Bu kanalda birlikte yüz ve vücut ve saç için güzellik tedavileri hakkında çok ilginç haberler göreceksiniz ama sadece. Biz aşırı yağ veya kırışıklıklar tarafından kurtulmak için en iyi önlemler in ne olduğunu ve aynı zamanda bize stres üstesinden gelmek için yardımcı masaj bulacaksınız. Bu tür bir tedavi sırasında ortaya çıkabilecek bazı sorunları önlemek için kuaförler tarafından yararlı bilgilerle dolu böyle bir bölüm bulacaksınız: makale ve saç güzelliği ve refahı dikkat çekmek isteyenler için anlayışlar.

Gossip & News
15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

14 Nov 19
egidio-borri

Clicca qui e guarda il video

EGIDIO BORRI, noto hairstylist creativo e spontaneo, proprietario di moltissimi saloni in Toscana ti invita nel nuovo salone, SABRINA BY EGIDIO in via Roma 9, a San Giovanni Valdarno (AREZZO)

Location moderna con uno stile originale ed elegante, è il nuovo salone di Egidio Borri e Sabrina Citroni!

L’estro artistico dei due soci si percepisce subito all’ingresso del bellissimo salone, dove si può notare la cura nei dettagli e l’originalità nella scelta del design.

Cambi di look, cura del capello e tagli di tendenza sono l’ordine del giorno per i due artisti Egidio e Sabrina che grazie alle apparecchiature di ultima generazione e prodotti di alto livello garantiscono alle clienti un risultato finale strabiliante e sempre al passo con i tempi.

Leggi anche: “Inaugurazione del nuovo salone SABRINA by EGIDIO

14 Nov 19

Tra gli acconciatori più influenti nel panorama italiano e i giovani
under 28, che si stanno affacciando per la prima volta al grande pubblico, sono stati scelte le 3 migliori proposte per ciascuna categoria.
BEST COLLECTION
BEST COLOUR

BEST CUT

BEST ITALIAN HAIRDRESSER

BEST MAN STYLE

BEST YOUNG

TUTTI I PARTECIPANTI:

Alessandro Barca, Alessandro Bonetto, Daniele Gnisci, Giovanna Smriglio, Lorenzo Rilli, Matteo De Vita, Mattia Pongolini, Nicola Gepponi, Thomas Dughiero, Alessandro Bonetto, Francesco Bottone, Federico Lucchese, Gianluca Gulino, Giovanni Napolitano, Giacomo Pettirossi, Valerio Federico, Vito Lacialamella, Alessandro Barca, Daniel Maltoni, Gianluca Grechi, Matteo Susini, Giancarlo Rodia, Lorenzo Marchelle, Silvio Luciani, Valerio Moggiani, Fabio Di Gennaro, Giuseppina Morgillo, Ida Ortolani, Luigi Martini, Mirco Bretta, Matteo De Vita, Mayla Fabbriciani, Marco Iafrate, Simone Bernardo, Salvatore De Maria, Simone Prati, Vincenzo Ragusa, Andrea Garofalo, Ida Ortolani, Ilaria Spinello, Mirco Bretta, Mirko Schioppa, Simone Minella, Salvatore De Maria, Fulvio Furcas, Gianluca Grechi, Giancarlo Rodia.

13 Nov 19

CHARME & BEAUTY, noto distributore di prodotti professionali per capelli di SAN GIOVANNI TEDUCCIO (NAPOLI), noto anche per i suoi saloni di eccellenza, è sulla copertina di BEAUTYBAZAR FASHION.

CHARME & BEAUTY è in copertina!

BEAUTY BAZAR FASHION è lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza e CHARME & BEAUTY si è aggiudicato la copertina di questo numero.

Sfoglia online la rivista.

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Beauty Channel.tv, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Beauty Channel.tv, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Beauty Channel.tv, kuaför dergileri, yeni kuaförler, en son kuaförhaberleri, estetik dergisi, stüdyo, griffe, trend, kraliçe, sen, Beauty Channel.tv, cabeleireros, prince, saç stilleri, toni&guy, ah alternatif, remixler, lh la horquilla, vidaaesthetics, tocado, Beauty Channel.tv, hombre, tophairstylist, beautybazar tarafından haberler, haberler, ihf, saç hayalleri, lnenail, styling, salon, Beauty Channel.tv, saç, saç dünyası, bqmagazine, bqtrends, kozmetik rusya, saç!s, modern, intercoiffure, beautybazar, Beauty Channel.tv, küp akıllı, küp 3 moda sadece, küp fotoğraf moda saç, saç, saç, Saç gazeteleri, moda trendleri, en iyi kuaförler, haber programı kuaförleri, Beauty Channel.tv, periyodik kuaförler, saç haberleri, kuaför adres listeleri, kuaför dergileri, dergi saç modelleri, dergi saç modelleri, dergi fotoğraf saç kesimi, iş arama kuaförler, saç kesim, Beauty Channel.tv, kuaför çıkışları, dedikodu dedikodu dergisi, moda trendleri dergisi, saç dergisi, kitap kitapları, moda dergisi, moda dergileri, kuaförler, estetik, Beauty Channel.tv, güzellik, resmi site, yenilik & saç

X

privacy