lv

Beauty Channel

itenesfrdeptruarbgcazhcsdaeletfafihihuidiwjakoltlvmsnlnoplroskslsvthtrukvi

Enter in Beauty Channel


Beauty Channel : Skaistuma kanālu tiešsaistē kur var apskatīt izstādes, reklāmu un video no lielākajiem mati stilisti pasaulē. Jūs uzzināt jaunākās ziņas un dzīvot aiz kulisēm modes skatēs un pasākumos. Palieciet informēts! Viss vēlaties uzzināt par skaistumu, kā uztvert un jāietekmē matu pasaule padomi un var redzēt caur televīzijas kanālu skaistumu. Mati modes tendences, vienu, kas izskatās jauka un kā skaistums ir panākta, pateicoties jaunākās skaistumkopšanas procedūras. Ko izmantot lielu frizieri parādīt kanālā, ko tās uzskata par skaistu? Filozofija, estētika ir zinātne par \"skaistums\". Šim kanālam, jūs atradīsiet daudz noderīgu padomus TV jūsu labklājību un matu: ārstēšanas patiešām ir ļoti svarīgi dzīvot vairāk atvieglinātas un justies labāk ar citiem un sevi, lai mazinātu vai novērstu kaites, kas ietekmē mūsu dzīves kvalitāti. Šiem kanāliem jūs atradīsiet rakstus un tēmu klāstu: ziņas no pasaules frizieru, skaistuma, plastiskā ķirurģija un estētiskās medicīnas, ziņas un analīze, kas parādīs, kas vislabāko ārstēšanu sejas, ķermeņa un matu, dabas aizsardzības līdzekļiem, lai cīnītos pret celulītu, risinājumu izārstēt baldness un daudz ko citu. Šo kanālu mēs redzēsim kopā tik daudz interesantu ziņu par skaistumkopšanas procedūras sejas un ķermeņa un matu, bet ne tikai. Mēs atklāsim, kas ir labākais pasākumi atbrīvoties lieko tauku vai grumbas, bet arī masāža, kas mums palīdz pārvarēt stresu. Jūs atradīsiet šādu sadaļu, kas pilns ar noderīgu informāciju par frizieri, lai izvairītos no dažām problēmām, kas var rasties šāda veida ārstēšana: raksti un priekšstatus par ikvienam, kurš vēlas rūpēties par savu matu skaistumu un labsajūtu.

Encyclopaedic hair website

Beauty Channel capelli Beauty Channel acconciature Beauty Channel estetica Beauty Channel moda-capelli Beauty Channel salute Beauty Channel parrucchieri

Beauty Channel - Hairdressers hair health care in the salons of beauty and aesthetics, with hair style for fashion photos and sales of hair-hair care products.

Sections of Interest

Beauty Channel, hairdressers, hair, health, beauty salons, hair fashion photos, hairstyles, aesthetics, for sale, chat hair, hair loss treatment, hair loss, balayages, meches, shatush, deja-vu, Beauty Channel, magazines for hairdressers, novelty hairdressers, Latest news hairdressers, Aesthetics magazine, study, jaws, propensity, queen, you, cabeleireros.
Beauty Channel, prince, hair styles, toni & guy, ah alternative, remixes, lh the horquilla, vidaestetica, tocado, hombre, tophairstylist.
Beauty Channel, News by beautybazar, news, ihf, hair dreams, lnenail, styling, salon, hair, Hairworld, bqmagazine.
Beauty Channel, bqtrends, cosmetics russia, hair! s, modern, intercoiffure, beautybazar, cube, smart cube, 3 cube only fashion, cube hair fashion photos.
Beauty Channel, new hair, newspapers hair, fashion trends, the best hairdressers, news show hairdressing, periodic hairdressers, news hair, address lists hairdressers, newspapers hairdressers, newspaper hairstyles.
Beauty Channel, hairstyles magazines, magazine hair cuts, hairdressers looking for work, photographs hair, outlets hairdressers, gossip magazine hairdressers, newspaper fashion trends, magazine fashion hair, book books, periodic fashion.
Beauty Channel, magazine fashion cuts, hairdressers, aesthetic, beauty, official website, news, hair

Gossip & News

23 Feb 18

advertising globelife

Da un esame approfondito sia tecnico che emotivo, emerge che la prima azienda che avrà il coraggio di investire massicciamente in pubblicità, guadagnerà importanti quote di mercato e..VINCERÀ il CAMPIONATO dell’HAIRSTYLING nei PROSSIMI ANNI.

Il mercato è alla ricerca di un leader che indichi i nuovi trend con decisione, forti contenuti chimici, etici e lungimiranza.

Meglio sarebbe, poi, che la massa pubblicitaria fosse orientata oltre che al parrucchiere anche alla donna per facilitare il completamento del circuito informativo e moltiplicarne gli effetti commerciali.

23 Feb 18

blade art hair gamma più

BLADE ART HAIR: il PRIMO PHON che TAGLIA e ASCIUGA i CAPELLI nello STESSO MOMENTO ! 

Lame giapponesi riscaldate che chiudono le cuticole e permettono un taglio scolpito. Realizzato in speciale materiale plastico antiurto e resistente alle alte temperature. Estremamente facile da usare ed è molto più sicuro di una forbice durante l’uso. Utilizzabile con una o due lame a seconda dello stile che si vuole ottenere.

#BLADEARTAIR è social: SCOPRILO CLICCANDO QUI !

23 Feb 18

F.A.M.E. Team

 

Ph: Michael Young
Make-up: Kelly Covell
Art Director: Gary Hooker & Michael Young

hair-collections

23 Feb 18
 

Collection: Black Rock
Ph: Michael Young
Make-up: Kelly Covell
Styling: Jo Levy

hair-collections

23 Feb 18

Craig Chapman

 

Collection: After Dark
Ph: Barry Jeffrey
Make-up: Elizabeth Rita
Styling: Clare Frith

hair-collectionsEnter in Beauty Channel