lv

Beauty Channel.tv
The online television channel dedicated to beauty

itenesfrdeptruarbgcazhcsdaeletfafihihuidiwjakoltlvmsnlnoplroskslsvthtrukvi

Enter in Beauty Channel.tv


Beauty Channel.tv : Skaistuma kanālu tiešsaistē kur var apskatīt izstādes, reklāmu un video no lielākajiem mati stilisti pasaulē. Jūs uzzināt jaunākās ziņas un dzīvot aiz kulisēm modes skatēs un pasākumos. Palieciet informēts! Viss vēlaties uzzināt par skaistumu, kā uztvert un jāietekmē matu pasaule padomi un var redzēt caur televīzijas kanālu skaistumu. Mati modes tendences, vienu, kas izskatās jauka un kā skaistums ir panākta, pateicoties jaunākās skaistumkopšanas procedūras. Ko izmantot lielu frizieri parādīt kanālā, ko tās uzskata par skaistu? Filozofija, estētika ir zinātne par \"skaistums\". Šim kanālam, jūs atradīsiet daudz noderīgu padomus TV jūsu labklājību un matu: ārstēšanas patiešām ir ļoti svarīgi dzīvot vairāk atvieglinātas un justies labāk ar citiem un sevi, lai mazinātu vai novērstu kaites, kas ietekmē mūsu dzīves kvalitāti. Šiem kanāliem jūs atradīsiet rakstus un tēmu klāstu: ziņas no pasaules frizieru, skaistuma, plastiskā ķirurģija un estētiskās medicīnas, ziņas un analīze, kas parādīs, kas vislabāko ārstēšanu sejas, ķermeņa un matu, dabas aizsardzības līdzekļiem, lai cīnītos pret celulītu, risinājumu izārstēt baldness un daudz ko citu. Šo kanālu mēs redzēsim kopā tik daudz interesantu ziņu par skaistumkopšanas procedūras sejas un ķermeņa un matu, bet ne tikai. Mēs atklāsim, kas ir labākais pasākumi atbrīvoties lieko tauku vai grumbas, bet arī masāža, kas mums palīdz pārvarēt stresu. Jūs atradīsiet šādu sadaļu, kas pilns ar noderīgu informāciju par frizieri, lai izvairītos no dažām problēmām, kas var rasties šāda veida ārstēšana: raksti un priekšstatus par ikvienam, kurš vēlas rūpēties par savu matu skaistumu un labsajūtu.

Encyclopaedic hair website

Beauty Channel.tv capelli Beauty Channel.tv acconciature Beauty Channel.tv estetica Beauty Channel.tv moda-capelli Beauty Channel.tv salute Beauty Channel.tv parrucchieri

Beauty Channel.tv - Hairdressers hair health care in the salons of beauty and aesthetics, with hair style for fashion photos and sales of hair-hair care products.

Sections of Interest

Beauty Channel.tv, hairdressers, hair, health, beauty salons, hair fashion photos, hairstyles, aesthetics, for sale, chat hair, hair loss treatment, hair loss, balayages, meches, shatush, deja-vu, Beauty Channel.tv, magazines for hairdressers, novelty hairdressers, Latest news hairdressers, Aesthetics magazine, study, jaws, propensity, queen, you, cabeleireros.
Beauty Channel.tv, prince, hair styles, toni & guy, ah alternative, remixes, lh the horquilla, vidaestetica, tocado, hombre, tophairstylist.
Beauty Channel.tv, News by beautybazar, news, ihf, hair dreams, lnenail, styling, salon, hair, Hairworld, bqmagazine.
Beauty Channel.tv, bqtrends, cosmetics russia, hair! s, modern, intercoiffure, beautybazar, cube, smart cube, 3 cube only fashion, cube hair fashion photos.
Beauty Channel.tv, new hair, newspapers hair, fashion trends, the best hairdressers, news show hairdressing, periodic hairdressers, news hair, address lists hairdressers, newspapers hairdressers, newspaper hairstyles.
Beauty Channel.tv, hairstyles magazines, magazine hair cuts, hairdressers looking for work, photographs hair, outlets hairdressers, gossip magazine hairdressers, newspaper fashion trends, magazine fashion hair, book books, periodic fashion.
Beauty Channel.tv, magazine fashion cuts, hairdressers, aesthetic, beauty, official website, news, hair

Gossip & News

02 Aug 19
Jamie Stevens

This collection encapsulates the hairstylist's signature style, a mix of contrasting textures, long and short hair and a vibrant background of shapes and colours to complement the hair and clothes and make the images pop. The hairstylist loves working on all types of hair and treat it as a fabric on which he can create a limitless of looks.

Collection: Vibrancy
Ph: Jens Wikholm
Make-up: Jess Mowbray & Doey Drummond
Stylist: Robert Morrison

hair-collections

02 Aug 19
Rainbow Room International Uddingston

Collection: Congress

hair-collections

01 Aug 19
DEADIVA-NUOVA-SEDE

DEADIVA, azienda leader nella produzione di accessori
professionali per parrucchieri come phon, ferri, piastre
e macchine puliscispazzole, ti invita a scoprire la sua
NUOVA SEDE.

DEADIVA si è trasferita a Ferno (Varese), in Via Quarto 10.
In un ambiente moderno e luminoso, l'azienda si impegna
ogni giorno a cercare soluzioni all'avanguardia per migliorare
sempre più il lavoro del parrucchiere. 

Gli uffici

Il reparto lavorazione

01 Aug 19
Klaus Peter Ochs

Collection: Cyborg Men
Ph: Laurence Laborie and Studio Zajaczek
Make-up: Florent Pellet
Stylist: Mickael Komer and Elmarie Lignier
Artistic Team: Davide Carsidona, Lisa Raab and Vanessa Schwebel

hair-collections

01 Aug 19
Matjaz Cej

Collection: Salon
Ph: Matjaz Cej
Make-up: Matjaz Salon

hair-collectionsEnter in Beauty Channel.tv