lv

Beauty Channel
The online television channel dedicated to beauty

itenesfrdeptruarbgcazhcsdaeletfafihihuidiwjakoltlvmsnlnoplroskslsvthtrukvi

Enter in Beauty Channel


Beauty Channel : Skaistuma kanālu tiešsaistē kur var apskatīt izstādes, reklāmu un video no lielākajiem mati stilisti pasaulē. Jūs uzzināt jaunākās ziņas un dzīvot aiz kulisēm modes skatēs un pasākumos. Palieciet informēts! Viss vēlaties uzzināt par skaistumu, kā uztvert un jāietekmē matu pasaule padomi un var redzēt caur televīzijas kanālu skaistumu. Mati modes tendences, vienu, kas izskatās jauka un kā skaistums ir panākta, pateicoties jaunākās skaistumkopšanas procedūras. Ko izmantot lielu frizieri parādīt kanālā, ko tās uzskata par skaistu? Filozofija, estētika ir zinātne par \"skaistums\". Šim kanālam, jūs atradīsiet daudz noderīgu padomus TV jūsu labklājību un matu: ārstēšanas patiešām ir ļoti svarīgi dzīvot vairāk atvieglinātas un justies labāk ar citiem un sevi, lai mazinātu vai novērstu kaites, kas ietekmē mūsu dzīves kvalitāti. Šiem kanāliem jūs atradīsiet rakstus un tēmu klāstu: ziņas no pasaules frizieru, skaistuma, plastiskā ķirurģija un estētiskās medicīnas, ziņas un analīze, kas parādīs, kas vislabāko ārstēšanu sejas, ķermeņa un matu, dabas aizsardzības līdzekļiem, lai cīnītos pret celulītu, risinājumu izārstēt baldness un daudz ko citu. Šo kanālu mēs redzēsim kopā tik daudz interesantu ziņu par skaistumkopšanas procedūras sejas un ķermeņa un matu, bet ne tikai. Mēs atklāsim, kas ir labākais pasākumi atbrīvoties lieko tauku vai grumbas, bet arī masāža, kas mums palīdz pārvarēt stresu. Jūs atradīsiet šādu sadaļu, kas pilns ar noderīgu informāciju par frizieri, lai izvairītos no dažām problēmām, kas var rasties šāda veida ārstēšana: raksti un priekšstatus par ikvienam, kurš vēlas rūpēties par savu matu skaistumu un labsajūtu.

Encyclopaedic hair website

Beauty Channel capelli Beauty Channel acconciature Beauty Channel estetica Beauty Channel moda-capelli Beauty Channel salute Beauty Channel parrucchieri

Beauty Channel - Hairdressers hair health care in the salons of beauty and aesthetics, with hair style for fashion photos and sales of hair-hair care products.

Sections of Interest

Beauty Channel, hairdressers, hair, health, beauty salons, hair fashion photos, hairstyles, aesthetics, for sale, chat hair, hair loss treatment, hair loss, balayages, meches, shatush, deja-vu, Beauty Channel, magazines for hairdressers, novelty hairdressers, Latest news hairdressers, Aesthetics magazine, study, jaws, propensity, queen, you, cabeleireros.
Beauty Channel, prince, hair styles, toni & guy, ah alternative, remixes, lh the horquilla, vidaestetica, tocado, hombre, tophairstylist.
Beauty Channel, News by beautybazar, news, ihf, hair dreams, lnenail, styling, salon, hair, Hairworld, bqmagazine.
Beauty Channel, bqtrends, cosmetics russia, hair! s, modern, intercoiffure, beautybazar, cube, smart cube, 3 cube only fashion, cube hair fashion photos.
Beauty Channel, new hair, newspapers hair, fashion trends, the best hairdressers, news show hairdressing, periodic hairdressers, news hair, address lists hairdressers, newspapers hairdressers, newspaper hairstyles.
Beauty Channel, hairstyles magazines, magazine hair cuts, hairdressers looking for work, photographs hair, outlets hairdressers, gossip magazine hairdressers, newspaper fashion trends, magazine fashion hair, book books, periodic fashion.
Beauty Channel, magazine fashion cuts, hairdressers, aesthetic, beauty, official website, news, hair

Gossip & News

03 Aug 18

GLOBElife

03 Aug 18

Skin-Up

SKIN UP è  l'atomizzatore elettronico portatile
dotato di speciale micro-dispositivo ultrasonico
in grado di erogare sieri cosmetici idrosolubili
ad alta efficacia per la cura della pelle e del make-up.

Grazie alla tecnologia ad ultrasuoni, le sostanze idrofile
penetrano lo strato corneo con maggior efficacia e rapidità.
Il design permette di portarlo sempre con sé e di utilizzarlo
in ogni momento della giornata colmando così
il “vuoto cosmetico” quotidiano che solitamente
le persone hanno dalla mattina alla sera.

GUARDA IL VIDEO 
https://globelife.tv/skin-up-by-philpharma-laboratoires-v-468.html

 

 

03 Aug 18

 

In collaborazione con TONI&GUY Italia, martedì 24 Luglio è andato in scena lo Show di Tezenis durante il quale è stata presentata la collezione FW 2018 – 2019. L’ispirazione e il mood sono stati quelli di un CLUB “street” con passerella effetto cemento e con l’atmosfera di un club “cool” in un basement newyorkese ricreato nelle scenografie e dalla maxi discoball che rifletteva ed illuminava il palcoscenico.Lo Show è stato animato anche da un gruppo di ballerini che danzavano su brani suonati da una DJ d’eccezione: Paris Hilton. Per i ballerini sono stati realizzati degli Hair Style super colorati con gli Highlighting Toner Spray dalle tonalità fluo e hanno così illuminato il palcoscenico e si sono sposati perfattamente con le modelle che sfilavano. Tanti gli ospiti dello show da Emma Marrone a Paris Hilton.

hair-collections

02 Aug 18

cosmo-perfumery

Da giovedì 14 a domenica 17 Marzo aprono anche i
padiglioni 16, 22, 26, 29, 34 e 19 per le aziende
di Profumeria e Cosmesi, per il padiglione 21
dedicato all'universo green e per COSMOPRIME, nella hall 14.

COSMOPRIME, dedicata alla profumeria di alta gamma,
raccoglie le ultime tendenze del settore.

Una nuova area, Zoom On Emerging Prime,
sarà riservata alle giovani aziende che
per la prima volta si affacciano al business internazionale
di COSMOPROF per incontrare i buyer, i distributori
ed i retailer delle più importanti realtà cosmetiche mondiali.

L'Extraordinary Gallery, luogo deputato alla profumeria di nicchia,
anche per il 2019 accoglierà una selezione di aziende specializzate
in green & organic beauty, con l'Extraordinary Green Gallery.
Una forte vocazione green caratterizza anche Green Prime,
con gli espositori per i canali prestige e masstige.

02 Aug 18

GLOBElife Numero 1 nero base 10

SITE PRODIGIEUX,
il sito di notizie spontanee

  • una formula giornalistica con notizie di quotidiana attualità,
  • un contenuto inimitabile e una grafica diventata icona, 
    riconoscibile fra mille
  • non potrete fare a meno di questo luogo-info cult,
    dalla formula unica.

 
© ® beauty-channel.tv - All Rights Reserved
GLOBElife fhair365 Gloobe.biz Haircity