beauty-channel.tv
ערוץ הטלוויזיה המקוון המוקדש ליופי


Beauty Channel.tv : ערוץ יופי באינטרנט שבו אתה יכול לראות את התהלוכות, פרסומות וקטעי וידאו של מעצבי השיער הגדול ביותר בעולם. תוכלו ללמוד את החדשות העדכניות ולחיות מאחורי הקלעים במופעי אופנה ובאירועים. ! השארו מעודכנים כל מה שאתה רוצה לדעת על יופי כמו נתפס ופעל על העולם של שיער, טיפים מועילים וגלוי דרך ערוץ הטלוויזיה של יופי. אופנה מגמות שיער, מה נראה נחמד, כמו יופי מושגת תודות לטיפולי יופי האחרונה. מה להשתמש במספרות גדולות כדי להדגים בערוץ מה הם מחשיבים יפה? בפילוסופיה, אסתטיקה היא מדע היופי. בערוץ זה תוכלו למצוא הרבה טיפים שימושיים לרווחתם ולשיער שלך: טיפולי יופי הם למעשה חשובים מאוד לחיות רגועים יותר ולהרגיש טוב יותר עם אחרים ועם עצמם, כמו גם להקל או לסלק הפרעות המשפיעות על איכות ה חיים. בערוצים אלה תוכלו למצוא מגוון של מאמרים ונושאים: חדשות מהעולם של שיער, יופי, ניתוח פלסטי ורפואה אסתטית, חדשות וניתוח שיראה לך מה הם הטיפולים הטובים ביותר עבור הפנים, הגוף והשיער, תרופות טבעיות להילחם צלוליטיס, הפתרונות לריפוי התקרחות ועוד. בערוץ זה נראה יחד כל כך הרבה חדשות מעניינות על טיפולי יופי לפנים ולגוף ושיער, אבל לא רק. אנחנו נגלה מה הם הצעדים הטובים ביותר כדי להיפטר עודף שומן או על ידי קמטים, אלא גם עיסויים שעוזרים לנו להתגבר על הלחץ. תוכלו למצוא מקטע כזה מלא של מידע שימושי על ידי המספרות גם כדי למנוע כמה בעיות שעלולות להתרחש במהלך סוג זה של טיפול: מאמרים ותובנות עבור כל מי שרוצה לטפל שיער שלהם יופי ורווחה.

Gossip & News
15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

14 Nov 19
egidio-borri

Clicca qui e guarda il video

EGIDIO BORRI, noto hairstylist creativo e spontaneo, proprietario di moltissimi saloni in Toscana ti invita nel nuovo salone, SABRINA BY EGIDIO in via Roma 9, a San Giovanni Valdarno (AREZZO)

Location moderna con uno stile originale ed elegante, è il nuovo salone di Egidio Borri e Sabrina Citroni!

L’estro artistico dei due soci si percepisce subito all’ingresso del bellissimo salone, dove si può notare la cura nei dettagli e l’originalità nella scelta del design.

Cambi di look, cura del capello e tagli di tendenza sono l’ordine del giorno per i due artisti Egidio e Sabrina che grazie alle apparecchiature di ultima generazione e prodotti di alto livello garantiscono alle clienti un risultato finale strabiliante e sempre al passo con i tempi.

Leggi anche: “Inaugurazione del nuovo salone SABRINA by EGIDIO

14 Nov 19

Tra gli acconciatori più influenti nel panorama italiano e i giovani
under 28, che si stanno affacciando per la prima volta al grande pubblico, sono stati scelte le 3 migliori proposte per ciascuna categoria.
BEST COLLECTION
BEST COLOUR

BEST CUT

BEST ITALIAN HAIRDRESSER

BEST MAN STYLE

BEST YOUNG

TUTTI I PARTECIPANTI:

Alessandro Barca, Alessandro Bonetto, Daniele Gnisci, Giovanna Smriglio, Lorenzo Rilli, Matteo De Vita, Mattia Pongolini, Nicola Gepponi, Thomas Dughiero, Alessandro Bonetto, Francesco Bottone, Federico Lucchese, Gianluca Gulino, Giovanni Napolitano, Giacomo Pettirossi, Valerio Federico, Vito Lacialamella, Alessandro Barca, Daniel Maltoni, Gianluca Grechi, Matteo Susini, Giancarlo Rodia, Lorenzo Marchelle, Silvio Luciani, Valerio Moggiani, Fabio Di Gennaro, Giuseppina Morgillo, Ida Ortolani, Luigi Martini, Mirco Bretta, Matteo De Vita, Mayla Fabbriciani, Marco Iafrate, Simone Bernardo, Salvatore De Maria, Simone Prati, Vincenzo Ragusa, Andrea Garofalo, Ida Ortolani, Ilaria Spinello, Mirco Bretta, Mirko Schioppa, Simone Minella, Salvatore De Maria, Fulvio Furcas, Gianluca Grechi, Giancarlo Rodia.

13 Nov 19

CHARME & BEAUTY, noto distributore di prodotti professionali per capelli di SAN GIOVANNI TEDUCCIO (NAPOLI), noto anche per i suoi saloni di eccellenza, è sulla copertina di BEAUTYBAZAR FASHION.

CHARME & BEAUTY è in copertina!

BEAUTY BAZAR FASHION è lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza e CHARME & BEAUTY si è aggiudicato la copertina di questo numero.

Sfoglia online la rivista.

Encyclopedic hair website


מעצבי שיער לטפל בריאות השיער בסלוני יופי ואסתטי, עם תסרוקות סגנון תמונות שיער אופנה ומכירה של מוצרי טיפוח השיער.

נושאים קרובים

לקסיקון למספרות

Beauty Channel.tv, מספרות, שיער, בריאות, יופי סלוני, אופנה שיער תמונות, תסרוקות, אסתטיקה, מכירה, התקרחות, Beauty Channel.tv, ליפול שיער, צביעה, שמש, באלאיונים, meches, שמיכה, deja-vu, Beauty Channel.tv, כתבי עת מספרות, מעצבי חדש, מגזין אחרון, מגזינים אסתטיים, סטודיו, גריף, מגמה, מלכה, אתה, Beauty Channel.tv, cabeleireros, הנסיך, סגנונות שיער, טוני & בחור, אה חלופה, remixes, lh la horquilla, vidaאסתטיקס, tocado, Beauty Channel.tv, גבר, מעצב השיער, חדשות על ידי beautybazar זאר, חדשות, ihf, חלומות שיער, כולם, סטיילינג, סלון, Beauty Channel.tv, שיער, עולם השיער, bqmagazine גזין, bqmagazine, קוסמטיקה רוסיה, שיער! s, מודרני, התסרוקות, beautybazar יוזאר, Beauty Channel.tv, קובייה חכם, קוביה 3 אופנה בלבד, צילום קוביה אופנה שיער, עיתונים שיער, אופנה מגמות, הספרים הטובים ביותר, חדשות להראות המספרות, מספרים תקופתיים, שיער חדשות, Beauty Channel.tv, רשימות כתובות הספר, יומני מספרה, יומן תסרוקות, מגזין תסרוקות, מגזין תמונות תספורות, חיפוש עבודה במספרות, שיער התספורת, שקעי הספרות, מגזין רכילות רכילות, Beauty Channel.tv, אופנה מגמות מגזין, מגזין השיער, ספרי ספרים, אופנה מגזין, אופנה מגזינים, מעצבי, אסתטיקה, יופי, אתר רשמי, Beauty Channel.tv, חדשנות à, שיער

X

privacy