beauty-channel.tv
On-line televizní kanál věnovaný kráse


Beauty Channel.tv : Kanál krásy on-line, kde si můžete prohlédnout průvody, reklamy a videozáznamy největších kadeřenců na světě. Dozvíte se o nejnovějších novinkách a zákulisí na módní přehlídce a akcích. Zůstaňte informováni! Vše, co chcete vědět o kráse, jak vnímáte a jak se chovají ve světě vlasů, užitečných tipů a viditelných prostřednictvím televizního kanálu krásy. Módní trendy ve vlasech, co vypadají hezky, a jako krása se dosahuje díky nejnovějším kosmetický léčbě. Co používá velké kadeřnictví k demonstraci na tom, co považují za krásné? Ve filosofii je estetika vědou krásy. V tomto kanálu najdete mnoho užitečných tipů pro vaše blaho a pro vaše vlasy: léčba krásy je ve skutečnosti velmi důležitá pro život a lepší pocit s ostatními i se sebou samotnými, stejně jako pro zmírnění či eliminaci poruch ovlivňujících naši kvalitu Život. V těchto kanálech najdete řadu článků a témat: novinky ze světa kadeřnictví, krásy, plastického zákroku a estetického lékařství, zpravodajství a analýzy, které vám ukáží, jaké jsou nejlepší způsoby léčby obličeje, těla a vlasů, přírodní opravné prostředky k boji proti Celulitida, roztoky na vyléčení plešatosti a další. V tomto kanálu budeme spolu tolik zajímavých zpráv o léčbě krásy pro obličej, tělo a vlasy, ale ne jen. Zjistíme, jaká jsou nejlepší opatření k odstranění nadměrného tuku nebo vrátin, ale také masáže, které nám pomáhají překonat stres. Takový úsek je plný užitečných informací od kadeřnic, aby se předešlo problémům, které se mohou vyskytnout během tohoto druhu léčby: články a postřehy pro všechny, kteří se chtějí postarat o jejich krásu a blahobyt.

Gossip & News
15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

14 Nov 19
egidio-borri

Clicca qui e guarda il video

EGIDIO BORRI, noto hairstylist creativo e spontaneo, proprietario di moltissimi saloni in Toscana ti invita nel nuovo salone, SABRINA BY EGIDIO in via Roma 9, a San Giovanni Valdarno (AREZZO)

Location moderna con uno stile originale ed elegante, è il nuovo salone di Egidio Borri e Sabrina Citroni!

L’estro artistico dei due soci si percepisce subito all’ingresso del bellissimo salone, dove si può notare la cura nei dettagli e l’originalità nella scelta del design.

Cambi di look, cura del capello e tagli di tendenza sono l’ordine del giorno per i due artisti Egidio e Sabrina che grazie alle apparecchiature di ultima generazione e prodotti di alto livello garantiscono alle clienti un risultato finale strabiliante e sempre al passo con i tempi.

Leggi anche: “Inaugurazione del nuovo salone SABRINA by EGIDIO

14 Nov 19

Tra gli acconciatori più influenti nel panorama italiano e i giovani
under 28, che si stanno affacciando per la prima volta al grande pubblico, sono stati scelte le 3 migliori proposte per ciascuna categoria.
BEST COLLECTION
BEST COLOUR

BEST CUT

BEST ITALIAN HAIRDRESSER

BEST MAN STYLE

BEST YOUNG

TUTTI I PARTECIPANTI:

Alessandro Barca, Alessandro Bonetto, Daniele Gnisci, Giovanna Smriglio, Lorenzo Rilli, Matteo De Vita, Mattia Pongolini, Nicola Gepponi, Thomas Dughiero, Alessandro Bonetto, Francesco Bottone, Federico Lucchese, Gianluca Gulino, Giovanni Napolitano, Giacomo Pettirossi, Valerio Federico, Vito Lacialamella, Alessandro Barca, Daniel Maltoni, Gianluca Grechi, Matteo Susini, Giancarlo Rodia, Lorenzo Marchelle, Silvio Luciani, Valerio Moggiani, Fabio Di Gennaro, Giuseppina Morgillo, Ida Ortolani, Luigi Martini, Mirco Bretta, Matteo De Vita, Mayla Fabbriciani, Marco Iafrate, Simone Bernardo, Salvatore De Maria, Simone Prati, Vincenzo Ragusa, Andrea Garofalo, Ida Ortolani, Ilaria Spinello, Mirco Bretta, Mirko Schioppa, Simone Minella, Salvatore De Maria, Fulvio Furcas, Gianluca Grechi, Giancarlo Rodia.

13 Nov 19

CHARME & BEAUTY, noto distributore di prodotti professionali per capelli di SAN GIOVANNI TEDUCCIO (NAPOLI), noto anche per i suoi saloni di eccellenza, è sulla copertina di BEAUTYBAZAR FASHION.

CHARME & BEAUTY è in copertina!

BEAUTY BAZAR FASHION è lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza e CHARME & BEAUTY si è aggiudicato la copertina di questo numero.

Sfoglia online la rivista.

Encyclopedic hair website


Kadeřníci se starají o zdraví vlasů v krásné a estetické salony, mají kadeřnictví stylu pro fotografie z módy a prodej vlasových přípravků.

Příbuzná témata

Lexikon kadeřnictví

Beauty Channel.tv, kadeřnictví, vlasy, zdraví, salony krásy, kadeřnictví, vlasové styly, estetika, prodej, péče o balóny, Beauty Channel.tv, pád vlasů, barvení, sluneční tahy, pleskání, mše, šrafování, déja-vu, Beauty Channel.tv, časopisy pro kadeřnictví, nové Kadeřnické, poslední účesy, estetický časopis, Studio, Griffe, trend, královna, ty, Beauty Channel.tv, cabeleireros, Prince, vlasové styly, Toni & Guy, Ah alternativa, remixy, LH La horquilla, vidaaesthetika, tocado, Beauty Channel.tv, hombre, topkadeřnictví, novinky od beautybazaru, novinky, IHF, sny o vlasech, lnenail, stylování, kadeřnictví, Beauty Channel.tv, účes, kadeřnictví, bqmagazín, bqtrendy, kosmetika, vlasy! s, moderní, intercoiffure, beautybazar, Beauty Channel.tv, kostka chytrá, kostka 3 pouze móda, fotografie z krychle, vlasy, vlasy, vlasy, Noviny na vlasy, módní trendy, nejlepší kadeřnictví, Beauty Channel.tv, novinky show kadeřníků, periodické kadeřnictví, zprávy o vlasech, kadeřnice, seznamy adres, kadeřníky, účesy deníků, účesy časopisů, fotografy v časopisech, Beauty Channel.tv, pátrací kadeřníci, ostříhy vlasů, kadeřnictví, časopis drbů, magazín módních trendů, magazín vlasů, knižní knihy, módní časopis, módní časopisy, Beauty Channel.tv, kadeřnictví, estetika, krása, oficiální stránka, novinka à, vlasy

X

privacy